Like Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

KURUMSAL

Like Mimarlık Tasarım Ofisi, başladığı işi başından sonuna büyük bir titizlik ile sürdüren ekibi ile, müşterilerine harika üstü bir projelendirme ve uygulama hizmeti sunmak konusunda uzmanlaşmıştır.
İstanbul'da 2016 senesindan itibaren iç mimarlık hizmeti veren ve mobilya üretimi icra eden firmamız, kendini devamlı yenileyen, teknolojik gelişimleri yakından takip eden, yıllar devam eden çalışmaları ile kazanmış olduğu malumat ve birikimlerini müşterilerine üstün kalite ve üstün iş prensibiyle sunmaktadır. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz üretim aşamasında çevre, insan sağlığı ve göz estetiği düşünülerek yapılmaktadı. Bunun yanı sıra sağlamlığı da en önemli hedeflerimiz arasındadır.
 
Müşterimizin arzu,öneri ve talepleri ışığında iç mimari tasarım fikirlerimizle, doğru malzeme ve bütçe üzerinde titiz bir şekilde çalışılarak şekillenmesini sağlıyoruz.Kendi ekibimizi ve iş ortaklarımızı öncelikle deneyim ve uzmanlıklarına bakılırsa seçiyoruz. Bu da işlerimizin kalitesine yansıyor. Devam eden projenizin durumu düzenli olarak size raporluyoruz ve siz sormadan hepimiz cevaplıyoruz.